| Denila123 a întrebat:

Salut fac chestionare drpvciv.ro si imi apare casuta in care trebuie sa o bifez nu sunt robot dupa care nu reusesc sa rezolv, miapar niste imagini. Selecteaza toate patratelele cu indicatoare. dau funda.

2 răspunsuri:
| DanyelDani88 a răspuns:

Salut
selectezi doar patratele in care sunt indicatoarele, daca intr-un patrat e asa o margine de indicator sau bara in varful caruia e indicatorul, nu selectezi. Valabil si pentru alea cu masini, magazine, etc.
Am mai auzit oameni ca nu pot trece de ele, niste prostii, mai bine puneau o intrebare ceva si aia era.
Sper ca ai reusit pana la urma!
Spor la chestionare si atentie sporita!
Pace!

| Denila123 explică (pentru DanyelDani88):

Meriti funda bravo, si spune-mi si mie ce e funda asta
Si la ce foloseste