| m3mo_8941 a întrebat:

Folosesc " Fraps " ca sa filmez jocuri.
Dar are o problema nu pot filam decat 29 secunde si maxim 120
Are vreo setare pentru a-l face sa filmeze mai mult?
P. S : Am incercat sa folosesc si " Game Cam V2 ". dar nu e compatibil cu Windowsul

2 răspunsuri:
| regele1 a răspuns:

Probabil ca tu ai versiunea demo. Daca vrei sa poti filma mai mult ia varianta full.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs