| speşăl a întrebat:

Salut, folosesc Google Chrome si pana acum cand dadeam click pe o pagina o deschidea in fila curenta, mai nou cand deschid o pagina mi-o deschide in fila noua (new tab), ca si cand as folosi ctrl+click, ce pot sa fac sa fie iar ca la inceput?

2 răspunsuri:
| zTonia a răspuns:

Apasa ctrl+h apasa la setari, si la a 2 a sectiune scrie "la pornire" bifeaza a 3 a varianta cea cu o anumita pagina sau un set de pagini si dai dupa la setati paginile si setezi ce pagina doresti.

| speşăl explică (pentru zTonia):

Am rezolvat intamplator, am rulat CCleaner si am bifat aproape toate casutele din stanga si acum e totul ok, nu ma ajuta ce ziceai tu.