| Beby6711 a întrebat:

Salut, folosesc un Magic Mouse 2 dar de o saptamana nu mai incarca, nu se mai conecteaza la pc, am verificat si curatat mufa, am schimbat cabluri dar degeaba, stiti cum pot sa il pornesc?!

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Daca nu se mai incarca normal nu mai are curent, deci nu se mai conecteaza la calc.Si despre ce cabluri vorbesti.asta e bloethoot.Are un buton on/off verifica daca nu-i off.Dar daca zici ca nu mai incarca probabil a ramas fara curent, deci verifica mai bine incarcatoru, eventual incarcal de la calculator, poate o fi rau incarcatoru. Daca cablu ai schimbat ramane incarcatorul, asa ca coneteaza direct la calc si lasa-l acolo o seara.