| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut,folosesc Wondershare Filmora pentru editare, varianta gratuita și când dau sa export videoclipul editat în folder apare logo-ul celor de la filmări mare pe tot ecranul, cum fac sa-l șterg de pe ecran?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Aia e, scoți banu.

| johnnny123 a răspuns:

Cumperi varianta cu bani

| Lukasssz a răspuns:

Baga banu'!

| Den1sa a răspuns:

Ceea ce apare este un watermark iar singura modalitate ca sa il faci sa dispara este sa folosesti varianta cu plata a aplicatiei

| Popa482 a răspuns:

Este watermark care apare din cauza faptului că nu ai varianta pro instalată. Dacă nu îți permiți/nu îți dorești să iei varianta pro, poți descărca varianta crack.

| InRezevor a răspuns:

Noroc că am editat și eu.
Uite ce trebuie sa faci:
Îți instalezi pur și simplu o aplicație de genul "crop video editor" sau orice aplicație de editat ce are posibilitatea de a decupa sau edita la un nivel modern, sigur găsești o suma. In aplicația respectiva mărești videoclipul, adică o decupezi spre interior astfel încât să nu mai se vadă logo-ul. După o faci in așa fel încât să fie 16:9, dai export și ai rezolvat.