| ALaBuN a întrebat:

Salut, FUNDA urgent. Deci intr-o zi cand am pornit pc-u si-a dat disk c si d ceva upgrade si dupa... LAG DAR LAG IMENS. PC-u merge la jumatate din capacitate. de exemplu inainte pe un joc aveam 120 fps acum am 30 si lag spike-uri. Pe browser am lag de atunci. FUNDA. Scuze daca nu e buna categoria

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Deci intr-o zi cand am pornit pc-u si-a dat disk c si d ceva upgrade si dupa... laughing
Mai aflam si noi noutati! Auzi, isi da hardul upgrade-uri! Schimba-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa schimbi windows-ul, incearca sa faci asta:
La win 7, click pe My Computer-local disk C-propietes-tools-check now si bifezi amble patratele. Dai Start si astepti. Daca iti da un mesaj dai ok si restartezi PC-ul. La repornire lasi Windows-ul sa isi faca treaba atata timp cat este nevoie. Dupa ce termina se va resatrta si va intra in windows si desktop singur.
Altceva nu stiu ce ar avea, acum aud si eu pentru prima oara cum ca se upgradeaza singur.