| anonim_4396 a întrebat:

Hey, daca m-ar putea ajuta si pe mine cineva.Am un Samsung GT-B3210 si cand intru la fizierele mele/muzica se inchide si se deschide la loc si daca in cardul de memorie pun o melodie mi se stinge si se aprinde incontinu.Am incercat sa le sterg dar se blocheaza si se stinge si se aprinde mi-am formatat telefonul si tot asa s-a sters tot si cand a ajuns la melodii s-a blocat si s-a stins nu stiti de ce? si cum l-as putea face sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Memoria telefonului nu se poate formata prin cablul de date. Trebuia data formatare sau resetare generala este un cod dar nu stiu pe unde in pc l-am salvat. Cauta pe net cod resetare Samsung. Si da-mi si funda daca vrei.

10 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Formateaza cardul in pc si dai un reset general telefonului, daca si atunci face tot asa posibil sa aiba probleme cu softul sau altceva.

| anonim_4396 explică (pentru Jameson):

Din card am sters melodiile.
Telefonul nu l-am formtat si s-a sters tot din telefon doar melodiile nu...
Daca am probleme cu softu cum as putea sa le repar?

| Jameson a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil are cardul erori sau memoria telefonului. Reinstalarea softului se face la service. Daca faci operatiunile pe care ti le-am spus si nu are erori memoria telefonului, ar trebui garant sa isi revina.

| anonim_4396 explică (pentru Jameson):

Pai..nu pot sa-l formatez pentru ca atunci cand dau formatare my file se inchide.

| Jameson a răspuns (pentru anonim_4396):

Baga-l la pc sau conecteazal prin cablu de date.

| anonim_4396 explică (pentru Jameson):

Dar prin cablu de data nu stiu sa intru in telefon numai la cardul de memorie.

| Jameson a răspuns (pentru anonim_4396):

Memoria telefonului nu se poate formata prin cablul de date. Trebuia data formatare sau resetare generala este un cod dar nu stiu pe unde in pc l-am salvat. Cauta pe net cod resetare Samsung. Si da-mi si funda daca vrei.

| Jameson a răspuns:

Sau dac vrei hai la mine laughing ca til fac eu.

| anonim_4396 explică (pentru Jameson):

Dap asteaptama... ajung imediat

| anonim_4396 explică (pentru Jameson):

Apropo am gasit codul si a mers mersi :*

| Jameson a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. Ma bucur ca ai reusit.