| FlorinMike a întrebat:

Salut, http://altex.ro/televizor-led-smart-full-hd-109cm-lg-43l h570v Se merita cumparat acest TV? Daca da de ce da daca nu de ce nu

5 răspunsuri:
| TeRogLasama a răspuns:

Pai televizor d.asta am eu ca monitor la PC =]]]]]]. Dita mai plasma.Ba ce sa zic poti sa iei si la 10 milioane se gasesc si mai ieftine.E bun daca. Oricum sunt banii tai, alegerea ta.

| FlorinMike explică (pentru TeRogLasama):

Da un link cu Smart TV full HD diagonala de 43 la 10 milioane și îți dau 100 funde fiul meu

| CPAElites a răspuns (pentru TeRogLasama):

"Plasma" rolling on the floor

| FlorinMike explică (pentru CPAElites):

"Dita mai" rolling on the floor