| Justusee34 a întrebat:

Salut.
I5 8400 8gb 1tb gtx 1060 3g.b

Dupa instalare Windows10 Pro de pe site official fara key.
Ma duc pe situl nVIDIA si caut driverele care corespund cu numele placii dupa instalez driverul.

Asta e tot ce trebuie sa fac, dupa ma pot juca ce vrau eu nu?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Merge man, ca iti bag reclame sau vand datele castiga ei cumva bani, da nVIDIA experience descarcare, instalare

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Daca pui windows 10 si il conectezi la internet o sa isi traga jos singur driverele de care are nevoie si nu trebuie sa te stresezi. Doar ca o sa dureze ceva timp pana le trage chiar pe toate. Dupa da, te poti juca ce vrei tu.

| IAR a răspuns:

Ca sa poti juca orice trebuie sa mai instalezi Directx 9.0c, Microsoft Visual C++ 2005-2018, Nvidia PhysX.

| RAY a răspuns (pentru IAR):

Hai sa mai punem si java daca se joaca online si flash player

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Urgent un sdd m2 in cazul tau

bonus https://www.youtube.com/watch?v=9dEsTiOeMQ4