| 1nobody1 a întrebat:

Ieri am făcut o prelungire de abonament la Telekom și mi-am luat un Samsung galaxy j3 dar nu știu de ce nu se încarcă decât pana la 75 % și apoi nu mai încarcă. Îmi arata fulgerul acela pe baterie dar nivelul bateriei nu mai creste. Dacă activez economisire maxima energie se încarcă în 20 de minute full. Mă gândesc sa-l duc in garantie dat cine știe când mi-l da înapoi. M-am gândit sa fie din setări dat telefonul fiind nou nu cred. Și eu nu am umblat putea mult pe el pentru ca avea 25% baterie când luam cumpărat. O părere ceva despre ce ar putea sa aibă va rog. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu il duci la garantie, te duci inapoi la telekom cu el, si le spui si lor problema, si ceri sa i ti dea alt aparat bun, ăsta pe care ti l au dat e defect, nu umbla la el sau in el, dul inapoi asa cum ti l au dat ei complet, cutie telefon accesorii.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inchide-l si redeschide-l si vezi cat iti arata.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce prostie ai zis, daca nu stii de ce vorbesti?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Violleta2022):

Telefoanele au evoluat nu mai sunt alea de pe vremea ta.din anii 90

| 1nobody1 explică:

Multumesc frumos. Incarcatoru era de vina nu telefonul!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 1nobody1):

Multumesc si eu pentru fundă, toate bune.