| flash30 a întrebat:

Ieri am facut update la Service Packul Windowsului meu ( de la win xp sp2 la win xp sp3 ) pentru a descarca Bluestacks. In dimineata aceasta am instalat o aplicatie noua pentru. Bluestacks si calculatorul mi s.a blocat. I.am dat un restart si a aparut Windows Explorer Error. Am dat don't send si s.a facut ca un fel de refresh la calculator dupa care nu a aparut nimic. A mers ok, am reusit sa folosesc Skype-ul, sa ma uit la un film din pc, iar apoi am incercat sa intru in Google Chrome. Cand am intrat am scris www.google.ro si nu mergea. Absolut orice site incercam sa accesez nu mergea. Lafel si cu Mozilla Firefox. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Descarca un windows xp profesional sp3 si reinstaleaza windows-ul. Asa n-o sa mai ai probleme! Bafta!