| AndresSB a întrebat:

Ieri mi-am achizitionat un Nokia lumia 520 si azi cand am venit de la scoala imi apareau doua roticele care se invarteau pe un fudal negru. Am stat asa vreo 3 ore pana i-am scos bateria ( credeam ca s-a blocat ). Dupa ce l-am pornit imi aparea ca nu mai am baterie si l-am pus la incarcat. Nu a durat mult si iar mi-au aparut acele roticele. Precizez ca am incercat sa dau hard reset dar nu imi raspunde la comenzi, si ca telefonul a fost cumparat ieri si mergea perfect.

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Pai daca a fost cumparat ieri du-te la magazinul de unde ai l-ai cumparat si spune-le problema. Cred ca trebuie resoftat.

| AndresSB explică (pentru DenisIonut01):

Eu credeam ca pot face ceva acasa.

| razvannexus11 a răspuns:

Daca e nou cumparat din magazin merzi azi sa poate ti-l schimba si cum am zis daca e nou ai garantie ti-l repara... dar daca l-ai cumparat de la un prieten sau cineva atunci ai luat teapa