| AdiPoPa99 a întrebat:

Salut, ieri mi-am cumparat un Asus X54C, am un CD cu windows 7 32/64 bits (2 in 1) si am incercat sa il instalez, dupa ce il pornesc scrie asa:

1 – Load FreeDOS with maximum RAM free, using EMM386
2 – load FreeDOS including HIMEM XMS-memory driver
3 – Load Freedos without drivers

Enter a choice : [123]

Jos de tot scrie:

F5= Bypass startup files F8 = Confirm each line of CONFIG.SYS/AUTOEXEC.BAT

Am incercat tot, si nu merge nici cum, ma puteti ajuta? Un video ceva, sau explicati-mi cum sa fac.

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Trebuie sa schimbi in Bios la optiunile de bootare. Pui DVD pe primul loc, sau atunci cand iti incarca bios-ul incearca sa apesi F12 si alege dvd.