| Takeen a întrebat:

Salut,ieri mi-am cumparat un telefon prestigio multiphone si nu merge sa instalez skype,am instalat si instagram si whatsapp de pe google play dar cand dau instalare la skype imi zice Skype will be installed on your device soon dar nu stiu unde sa dau, imi puteti spune cum fac sa instalez dau funda.

1 răspuns:
| Mazalu_Cristian_1977 a răspuns:

Downloadeaza-l de pe net ca e mai bine ca nici la mine nu a mers asa de pe goole play si cauta skype pe browser.