| djdani1 a întrebat:

Ieri mi-am curat laptopul meu de praf si dupa ce l-am pornit totul a fost ok! Am facut si un pass checker si toate rezultatele au fost bune.Azi cand ma jucam minecraft vorbeam in chat si observam ca litrea "i" nu mergea. Dupa i-am dat un restart, problema s-a inrautatit si mai rau! Tastele "8", "i","l" si virgula nu mai functionau deloc! Ieri totul mergea ok, totul fuctionabil
Nu am mai vrut sa il duc la service ca imi sta 3 saptamani acolo si nu pot rezista fara el happy
Stie cineva de la ce poate fi? Am mai avut o problema acum jumatate de an tot cu tastatura de nu imi mergeau alte taste.

7 răspunsuri:
| djdani1 explică:

M-am uitata mai bine la conector si pare sa fie "zgariat" nu imi dau seama de la ce e ca sub el este plasticul de evidentiere a garantiei.straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Raicadorel a răspuns:

Poate l-ai curatat cu apa si cinestie

| SilviuAlex a răspuns:

Da e o combinatie de taste care da ca le apesi in acelasi timp se intampla Funda te rog!

| stefantacu a răspuns:

Ieu zic sa iti desfaci tastatita si sa vezi ce are si nu mori daca il dici la un specialist

| tapalagaeric a răspuns:

Nu stiu ce poate fi dar iti recomand un specialist

| isRomanGamingStyleMen12345 a răspuns:

Da.Am patit si eu
Poate ai miscat vreun fir de pe acolo
Dar iti recomand un specialist
De exemplu un parinte sau cineva ce se pricepe.
Pentru moduri minecraft gaseti aici
http.//www.MCMods.com