| AlexDarius3 a întrebat:

Salut, ieri mi-am curatat telefonul ( J3 2016) cu un servetel umed, nu era uscat, dar l-am aprins si a inceput sa apeleze singur, adica a intrat la contacte singur si a sunat singur. L-am inchis si l-am sters mai bine si nu s-a mai intamplat. Ma gandeam ca poate am un virus dar nu am telefonul plin cu prostii de pe alte site-uri si am facut o scanare cu un antivirus dar nu a gasit nimic. Acum ceva timp m-am infectat cu un trojan, dar am scapat de el si de toti virusii cu care avenit la pachet si ma gandeam ca poate sa transmis mai departe si prin telefon. Voi ce credeti ca are telefonul meu?

Răspuns Câştigător
| RoxiiIoana a răspuns:

A facut asa din cauza ca a fost putin udat cu serverele umede

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

N-are nimic.Probabil că în timp ce-l curățai ai apăsat chestia de apelare și cum touch-ul funcționează și cu un șervețel umed s-a apelat.