| unromantraditional a întrebat:

Ieri mi-am facut cont pe paypal dar ca sa pot folosit cardul trebuie sa dau acolo pe "verificare card"(sau ceva de genul, cine are paypal stie la ce ma refer) dar dupa ce scriu acolo toate datele imi apare ca a intervenit o eroare si sa revin mai tarziu.Am completat din nou formularul si aceeasi eroare.Acum vin intrebarile: Ce ar trebui sa fac sa mearga? Este paypal sigur? adica...nu se apuca sa taxeze orice pas pe care-l fac?

1 răspuns:
| my23ro a răspuns:

La prima intrebare nu iti pot raspunde dar la a doua da. Paypal este sigur si nu te va taxa aiurea. Eu am de 4 ani contul de paypal si il folosesc mereu pentru a face cumparaturi pe Ebay. Saptamana trecuta, pentru ca am ramas fara bani pe card si nu sunt in tara, am incarcat cu bani direct contul meu de Paypal si platesc asa.