| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-am luat avg free si mergea perfect. Azi am vazut pe windget ca scria not fully protection. Am apasat pe fix ( cei care il au stiu despre ce vorbesc) de mai multe ori si nu s-a reparat. Ce inseamna asta, ca e o problema le la ei sau are PCu-l meu ceva? Cum rezolv?

Inca ceva. Tot ieri mi-am dezinstalat avast pentru ca a expirat. Dupad ezinstalare PCu-l meu a inceput sa o i-a razna. Mergea greu. De ce? L-am si curatat si tot greu mergea. Adevarat e ca am gasit si niste virusi dar nu cred ca e de la ei pentru ca erau in fisiere in care nu am umblat.
FUNDA!
Scuzati-ma pentru greselile de ortografie.

1 răspuns:
| Mihai1810 a răspuns:

Sall Nu te mai complica cu antivirusuri care nu sunt de calitate buna(cel putin AVG e unul dintre cele mai slabe) instaleaza-ti Eset Smart Security 7 si activeaza-l cu Eset Fix sau instaleaza-ti Bittdefender si nu o sa mai ai nici o problema ca eu am pe un calculator Eset iar pe celalalt Bittdefender si de cand le-am instalat nu mai am nici un virus. Inainte cand aveam AVG, Avira sau Avast aveam in calculator peste 5000 de virusi. Bafta