| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a întrebat:

Salut
ieri mi-am luat o pereche de căști se telefon de la JVC și am observat ca, casca din stânga se aude mai încet decât cea din dreapta... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Mai intai verifica sigur daca sunt castile sau... urechile tale. Incearca sa le schimbi ( stanga in dreapta, dreapta in stanga ) mai pune pe altcineva sa le testeze.

Daca esti convins de asta, incearca o alta pereche de casti si vezi daca se comporta la fel.

In final daca esti 100% sigur ca au un defect castile, du-te cu ele la garantie. Ti le va schimba/repara gratuit, dar cel mai probabil schimba cu unele noi.

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Sa te duci sa le schimbi.