| AlecsAnndru a întrebat:

Ieri Mi'am luat un laptop Toshiba l350 din afara. nu este nou si cand l'am luat nu mi'au dat aia si cd'urile de la el pentru placa video si chestiile initiale pentru el,asa ca vreau sa ma joc si eu un joc cu masini, se numeste street legal racing redline, este un joc vechi dar masinile in el mi'se vad albe asa nu se vad calumea..este din cauza placii video pentru ca nu am instalat driverul respectiv, si treaba este ca am placa video integrata si nu stiu cum se numeste, de aceea va intreb daca stiti cumva cum fac sa imi instalez driverul de video pentru laptopul meu? de unde pot lua driverul respectiv? am cautat pe google dar nu gasesc driverul special pentru el...am gasit altul care merge cat de cat.dar jocurile merg cam naspa ( unele dintre ele cum este slrr) va rog sa imi spuneti! sad dau funda :X

Răspuns Câştigător
| gabytza007 a răspuns:

Descarca aplicatia ''aida32'' si iti arata tot ca ai in laptop inclusiv placa video si apoi o cauti pe google... daca nu sti poti sa ma cauti la id: a.motorga@yahoo.com...

4 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Solutia in cazul tau este simpla.Ai nevoie de un software care sa-ti identifice componentele laptopului tau si sa caute automat ultimele actualizari ale driverelor acestora.
Pentru asta o sa-ti recomand Driver Genius, http://www.driver-soft.com/
Succes!

Hint:O sa ai nevoie de activare asa ca n-ar strica sa-l dai jos de pe trackere.

| AlecsAnndru explică (pentru Λndrei):

Si cum il activez?

| Λndrei a răspuns (pentru AlecsAnndru):

Nu are crack? Copiezi crack-ul, ca la jocuri.
S-ar putea ca versiunile noi sa aiba probleme, incearca cu ceva mai vechi putin...

| AlecsAnndru explică (pentru Λndrei):

Pai l'am downloadat si mi; a deschis driver genius dar cand dau update drivers zice sa activez ceva...si imi intra pe siteul asta http://www.driver-soft.com/order.html