| alin_9439 a întrebat:

Salut, ieri mi-am schimabt parola, azi se pare ca nu o mai gasesc (am uitat-o) si nu am contul conectat nicaieri, infine dau pe "ai uitat parola?" aleg acolo numarul de telefon il pun dau mai departe si dupa imi da "Nu iti poti accesa adresa de mail?" si nu ma lasa sa merg ma ideparte, ideea e ca adresa principala e pe numarul lde telfon nu am absolut niciun mail asociat cu acel cont de facebook si imi care un rahat de mail pe care eu nu il am ce sa fac?

1 răspuns:
| 08Yonutz17 a răspuns:

Salut...tia blocat cineva contul.dar mai încerca pe Web sa iti rețetei parola mi sa întâmplat și acolo a mers mersi