| stefstefansteff123 a întrebat:

Salut, ieri pc-ul meu si-a făcut singur update. Iar acum nu mai merge sa folosesc desktop-ul, nu merge sa folosesc niciun program de pe desktop, ecranul pâlpâie, imaginea se face neagra apoi revine, bara de jos nu o pot accesa. Am încercat sa închid explorer. Exe sau sa ii dau restart dar nu merge. Ce pot sa fac? In afara de reinstalarea Windows-ului. Am date extrem de importante in el. (nu am Windows original)

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Jos in bara mergi la stegulet centru operativ si de acolo ori repari ce nu merge ori mai bine ii faci o reactualizare

| stefstefansteff123 explică (pentru BostanDaniel1974):

Nu pot accesa bara

| Bandit06 a răspuns:

Ai cumva placa video de la amd seria 500? Daca poti intra in device manager sa ii dai un roll back driver ar fi perfect.