| Im7 a întrebat:

Ieri stateam pe laptop si vad ca deodata mouse-ul meu o ia razna, asta insemnand ca atunci cand vreau sa mut cursorul intr-o parte el se duce cu totul altundeva, spre exemplu daca il misc in dreapta el se duce in sus. Mentionez ca e fara fir si touchpad-ul merge perfect normal. Multumesc!

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Si mie mi se mai intampla asa ceva, dar daca deconectam si conectam la loc mufa USB isi revenea. Singurul lucru care te pot sfatui sa il faci si tu. Altceva nu prea ai ce sa ii faci. Bafta.

| Im7 explică (pentru FlorinCiokan):

Am incercat de multe ori, dar degeaba. oricum mersi pentru raspuns happy

| FlorinCiokan a răspuns:

Pai iti dai seama ca nu sunt tutoriale sau ceva in care arata cum sa desfaci un mouse si sa il repari laughing daca nu merge e cam dus de el.