| Stan_Andrei_1996_838l a întrebat:

Salut, ieri un prieten mi-a adus laptop-ul lui un Fujitsu LifeBook 5 8010 sa-i instalez windows- xp. Totul a mers bine pana cand am incercat sa ii bag driver-ul de internet folosind programul 3DP Net. Am instalat driver-ul de wireless dar cand vreau sa ma connectez la Wi-Fi imi spune Wireless
Network Connection Unavaible. Am incercat sa caut solutii pe net dar nu am gasit ceva folositor; daca stiti o solutie sa spuneti.

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Poate e bine sa cauti drivere pe site-ul producatorului

http://support.fujitsupc.com/CS/Portal/supportsearch.do?srch=DOWNLOADS

dupa modelul laptopului si sa le instalezi din nou.

| RaduTN a răspuns:

Descarcă driverele de pe site-ul producătorului!