| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi amintesc ca inainte cand aveam iphone (acum vreau 5-6 luni) era o functie din ios in care te monitoriza, in sensul in care iti arata cat timp ai petrecut pe anumite aplicatii si iti mai arata de cate ori ai aprins telefonul si iti mai arata si la ce ora te culcai (Banuies ca presupunea ca daca nu mai umbli pe el ai adormit sau ceva).
Intrebarea este, se poate sa fie o functie similara din telefonul (pe Samsung, ultima versiune de Android)? Ori daca nu as vrea sa stiu cea mai bun aplicatie cum v-am zis mai sus.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Exista. Nu stiu daca toate in una singura. De exemplu pentru culcare si astea ai Samsung Health sau ceva de genul. Daca vrei sa monitorizezi cat stai pe aplicatii si chestii d-astea ai Digital Wellbeing si altele. Chestia e ca nu cred ca exista una pentru toate.