| Man_Mihay_1990 a întrebat:

Salut.Imi apare aceasta eroare,, Procesul com.android.sistemui s-a oprit,, de cate ori apas butonul home.Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Presupun ca ai adroid 4.2.2...in ultimu timp asa-i la toate telefoanele de gen, inca nu cred ca este o rezolvare oficiala in legatura cu asta, nu esti singuru care a patit-o

| analistic a răspuns:

Încearcă sa te duci la setări la aplicatii si sa dai la sistem oprire forțată si eu am asemenea problema dar după ce dau nu mai am probleme o saptamana ala este un virus...