| DrTrxTr115 a întrebat:

Salut, imi bazaie microfonul cand vorbesc cu prietenii pe skype si asta nu este in regula sad.
Am dat sound-ul la 100% si microphone boost pe 0 si tot se aude bazait ingrozitor, funda pentru cel care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Incearca sa il scoti si dupa sa il bagi in asa fel incat firul lui sa nu atinga nici-un alt fir.Mie imi baraia am luat cred ca 1000 de programe si intr-un final mi-am dat seama de ce baraia.

1 răspuns:
| Eduarrdinno a răspuns:

Pai este din cauza microfonului, sau nu.
1) Scoate microfonul din calculator si vezi daca mai bazaie. Daca mai bazaie inseamna ca este ceva de la placa de sunet
2) Daca nu mai bazaie schimba microfonul. Inseamna ca bobina din el este defecta.
Funda?