| Decurebile a întrebat:

Salut, îmi dă HDMI no signal când conectez calculatorul la monitor, am verificat cablul si e pus bine, țin să menționez ca l-am deconectat sa ii mai adaug o plăcută de ram. Cum as putea sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Scoti placuta de rami montata ulterior si vezi daca se deschide sistemul fara ea. Undeva este o incompatibilitate sau o problema hardware.

2 răspunsuri:
| Mortalken a răspuns:

Scoți rami și bateria de la bios de pe placa de baza. Și le pui înapoi peste câteva minute

| RAY a răspuns:

Placa video sa o instalezi