| dragosbogdan001 a întrebat:

Salut, imi dati va rog si mie un website de pe care pot lua un Minecraft gratuit, orice versiune, de preferat cat mai mare? Pentru windows 7 (deci pentru PC).

Răspuns Câştigător
| StRaffael a răspuns:

Http://www.mediafire.com/......xtreme.rar - Free Minecraft

Sper ca te-am ajutat :)!

P.S:E mai frumos sa cumperi jocul, deoarece poti intra si pe servere premium...

| dragosbogdan001 explică (pentru StRaffael):

Nu imi pasa de servere premium, eu vreau doar jocul propriu zis cu creative si survival in singleplayer...

| StRaffael a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Deci ai gasit crack-ul perfect happy

| dragosbogdan001 explică (pentru StRaffael):

Romana se poate? Ce e ala crack?

| dragosbogdan001 explică (pentru StRaffael):

Am luat minecraft de pe website-ul tau, multumesc mult.

11 răspunsuri:
| Caddy14 a răspuns:

Http://minecraft-romania.ro/descarcari.php
si descarce launcher-ul

| dragosbogdan001 explică (pentru Caddy14):

Stiu ca pe site-ul ala costa. Am intrebat daca stii vreo versiune free...

| Caddy14 a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Nu costa nimic ca pe ala il am si eu nu sti tu sa il folosesti

| dragosbogdan001 explică (pentru Caddy14):

Ma rog cred ca ma gandeam la alt website, vad ca e gratis dar imi zice firefox ca webiteul are virusi... Tu zici ca ai minecraftul de pe site-ul ala? Sigur?

| Caddy14 a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Nu are nimic asa face si la mine opera si il am de ceva timp si nu m-a afectat cu nimic

| dragosbogdan001 explică (pentru Caddy14):

O sa incerc sa il iau maine, il scanez cu antivirusul inainte si vad eu multumesc mult... daca nu are virusi maine iti dau funda.

| StRaffael a răspuns:

Http://www.mediafire.com/......xtreme.rar - Minecraft for free

Sper ca te-am ajutat! :)