| wizzkidon a întrebat:

Îmi poate da cineva un link de download pentru un driver de LAN și wireless care într-adevăr funcționează cum trebuie? Nu e pentru laptop, ci pentru pc. Am încercat câteva drivere dar degeaba. Chestia e că nu prea le am eu cu astea.

În momentul de față, inconița mea arată așa, deși am cablul de la internet adăugat în unitate:
http://i.imgur.com/wcnmrfM.png

Am mai pățit asta, și știu că problema constă într-un banal driver.
Fundă!

1 răspuns:
| CostiS98 a răspuns:

Dezinstaleaza driverul total din managerul de deviceuri si foloseste un stick sau un telefon mobil să bagi pe el un program de driver update, care să fie offline. Nu iti dau link pentru ca sunt foarte multe. Ai din ce alegewinking