| iker03 a întrebat:

Salut, imi poate recomanda cineva un laptop bun la un buget de 3000 de ron?

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pentru taskuri de birou, net/filme, ti-as recomanda ceva la maxim 2300 RON pentru care sa cumperi 2 ani extensie de garantie. Daca adaugam si jocurile in ecuatie, musai desktop. Nu de alta, dar poti sa ai mama lui i7 pe laptop, un sistem in acelasi buget cu i5 si o placa video mid-range il zdrobeste in orice scenariu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand un model din gama Asus pentru ca sunt cele mai fiabile iar raportul calitate-pret este foarte bun. Are procesor de ultima generatie cu tehnologia turbo boost care ajunge pana la 3.1 Ghz, placa video Nvidia Ge Force 840M cu memorie dedicata de 2 Gb si memoria RAM care este de 8 Gb! Il gasesti la Azerty la pret bun, magazinul este de incredere, nu iti face griji:
http://ttap.co/1x2Zjpx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai raspuns si tu numai ca sa te afli in treaba? Stai in banca ta copile, ca nu sti ce vorbesti.

| ombladon112 a răspuns:

Recomand http://bit.ly/10ogHcL

Asa am si eu si e foarte bun si pentru gamming. Acum este la reducere.

| Treistariustar a răspuns:

Iti recomand acest laptop, este foarte bun http://bit.ly/10IpaaH

| KadeJudo a răspuns:

Se poate gasi, unul cu procesor i7, 4 gb ram, o placa video nVIDIA gtx sau ceva de genul de 512 mb sau 1 gb si procesor de 3.0 GHz si iti merg struna jocurile.

| mitzumic a răspuns:

Eu ti-as recomanda un `Getway` Sau Un `DELL` Care sunt foarte bune, daca vrei nou ai putea sa-ti permiti un `DELL`

| andreea2039 a răspuns:

Nu stiu care e mai bun, dar uite cateva:
Laptop Lenovo B590 i3-3110M 500GB 4GB GT720M 1GB Fingerprint
Poti gasi mai multe pe cel.ro