| Jukutzel a întrebat:

Imi poate spune cineva ce as putea face ca in timp ce joc pe cs de exemplu mi se inchide calculatorul si trebuie sa il pornesc din nou si nu se porneste asa usor ca trebuie sa apas de cateva ori ca se tot inchide, imi merge putin si dupa iar se inchide.

Stiti ce are? Si cum il pot face sa mearga ca pe vremuri happy?

Cel mai bun raspuns primeste FUNDA! ( scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Da probabil windows dar cel mai sigur placa video happy Schimb-o si sa vezi, daca nici atunci inseamna ca windowsu happy Succes! Funda?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Sa dezactivezi overclocking.

| Diavolcata a răspuns:

Probabil si de la placa video. Funda?

| Leatherleader a răspuns:

Reinstaleaza-ti windows-ul!