| Marco_Tozzer_1992 a întrebat:

Imi poate spune cineva o aplicatie care sa memoreze diferitele locuri pe unde merg eu insotit de o persoana, sa o salveze ca pe o "ruta" si cand merg eu singur sa o pornesc si sa ma ghideze stanga dreapta...eu am iphone5; trebuie sa fie asa ceva, va rog dati-mi o mana de ajutor.Mersi

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei google maps creeaza ruta din cate stiu. Dai incepere ruta, si tu mergi normal, cand vrei sa finalizezi dai inchiere traseu sau cam asa era.