| Cotrau_Valentin_2000 a întrebat:

Imi poate spune cineva pe ce site ma pot uita la tv online?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://www.cool-tv.ro/
internet explorer instalezi si sopcast

| Cotrau_Valentin_2000 explică (pentru RAY):

Si cum sa fac sa mearga?

| Rommeo a răspuns:

Daca erai pe Linux foloseai foarte simplu si eficient fara sa te complici sa instalezi fel de fel de programe aditionale, TV-Maxe care are si posturi romanesti si straine.

| Goddess23 a răspuns:

Buna. Daca ai Google Chrome instaleaza SopCast(intra pe google si scrie sopcast si iti apare sa descarci aplicatia) apoi intri pe mywebtv.info unde gasesti toate programele. https://www.youtube.com/watch?v=z-O3AtAwwd8&t=592s un link cu un video ca sa stii exact ce si cum sa faci. E simplu.