| Octavian_Tiberiu_1992 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva care este problema daca atunci cand ma conectez la wifi imi apare un semnul exclamarii pe semnul de la net?
E problema de la ei de la net sau de la altceva?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este slab semnalul. Ori defectiunea este de la aparatul emitator, ori de la aparatul receptor. Verifica cu un telefon sau un laptop.

| Octavian_Tiberiu_1992 explică (pentru Salontanul):

Am verificat cu 3 telefoane si cu 2 laptop uri si exact aceiasi chestie. Se conectează dar nu mi emite semnal si imi apare semnul exclamarii acolo

| Salontanul a răspuns (pentru Octavian_Tiberiu_1992):

Atunci este vinovat netul. Nu stiu, ai router sau nu?