| valykx a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva un soft cu care pot pune aplicatiile de pe pc pe iphone? nu itunes Multumesc!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Altul nu exista! Nu inteleg pentru ce vrei altul? Toate persoanele care au iPhone si-au facut un cont in iTunes (ai iconita iTunes pe telefon)si apoi au descarcat aplicatii/jocuri...FREE din APP STORE (apropo store este maqazinul Apple si ai o iconita pe ecran cu el).

| valykx explică:

Mersi de raspun dar am cont pe itunes. aplicatiile free sunt doar demo iar eu caut un soft cu care pot transfera aplicatiile crack-uite de pe apptrackr.org caut alt program de transfer pentru ca itunes-ul nu mai vrea nici de al dracul sa imi puna aplicatiile crack-uite pe telefon