| zotac a întrebat:

Salut imi puteti da un nume de o firma de hosting in afara de all host pentru ca aceasta este un gunoi stie numai sa insele si cu ocazia asta poate va atentioanez in fine va rog ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.lcsnet.ro, firma serioasa si legala! Plata si prin SMS, am la ei de ceva timp si merge totul perfect

5 răspunsuri:
| Tenchiu a răspuns:

Www.fisier.ro - parerea mea e ca e cel mai bun de pana acum. Incearca. Poate iti place... bafta! :P

| DanMp3 a răspuns:

Power host daca doresti host pentru sv de cs te sfatuiesc baga'te in comunitatea laleaganewinking

Abh
| Abh a răspuns:

Http://www.claus.ro/, am eu cateva siteurile la ei si sunt foarte multumit.

| reallast a răspuns:

Eu folosesc pentru site`ul meu http://hostico.ro, e f bun.