| ionutz123y a întrebat:

Imi puteti recomanda internet wireless pana in 40 lei care sa mearga cu o viteza buna care sa fie constanta pe tot parcursul lunii? Dau funda.
P.S. jud. Bistrita Nasaud,loc. urmenis, sat camp pentru acoperire!(nu este cablu deoarece este o zona de tara).

1 răspuns:
| RobertForYou a răspuns:

La ce te referi prin internet wireless? Poate internet, wireless iti bagi tu. Ca sa ai wireless trebuie sa-ti cumperi router separat la care conectezi cablul de net si dupa care alt cablu din router la tine in pc.