| AlxBlondu a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda un laptop mai bunicel asa cat sa ruleze ultimele jocuri, buget 10-20 milioane?

Răspuns Câştigător
| SSJGohan3 a răspuns:

Asta e cel mai bun pentru gameing in bugetul tau. Daca anuntul e real laptopuri de genu cu acea placa video numa pe la 30-40...e super ieftin pentru ce piese are...

http://www.pcgarage.ro/......nux-black/

Repet doar pentru gaming ca folosinta;) (normal ca merg si restul dar jocurile vor rula f bine)

1 răspuns:
| DryIce a răspuns:

"cat sa ruleze ultimele jocuri, buget 10-20 milioane" - ce ti se pare incorect la aceasta fraza? big grin