| sandmonkey a întrebat:

Salut, îmi puteți spune ce ssd merge pe un Lenovo legion y520 varianta cu i5 7300 și gtx 1050? Si dacă puteți sa-mi recomandați ceva, de 256gb.

De asemenea, am vazut ca am nevoie și de un surub, dacă îmi puteți spune exact despre ce surub e vorba și de unde îl pot lua, as fi recunoscator.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CdeMetal a răspuns:

Poti sa iei unul de 2.5 inch sau un m2, daca deja ai un hdd sau sdd pe 2.5 ar trebui sa iei un m2 daca vrei sa pastrezi ce ai deja pe langa

| Feitan a răspuns:

Iti intra SSD si pe PCie si pe SATA 3, nu are limita de capacitate, bagi cat te tine portofelul. Suruburi : https://www.emag.ro/......DV50NMMBM/

| Silviu0792 a răspuns:

Te duci frumos la reprezentanta adica de unde l-ai luat si le explici ca vrei un anume SSD pe el si nu iti afecteaza garantia, nu fa prostia sa il desfaci cat e in garantie ca ti-o duci singur

| sandmonkey explică (pentru Silviu0792):

Nu mai am garanție la el, e un laptop apărut de ceva ani

| Silviu0792 a răspuns:

Duce lejer si un SSD-ul de aproape un 1 GB la ce specificatii are, parerea mea

| sandmonkey explică (pentru Silviu0792):

Pai duce, dar ma interesează sa știu cum trebuie sa fie exact ssd ul. ce sloturi etc