| anonim_4396 a întrebat:

SAlut, imi puteti spune cum folosesc Ccleaner sa ma debanez de pe un xat online?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Un tutorial video despre cum sa folosesti Ccleaner poate fi vizualizat la urmatoarea adresa : http://www.trilulilu.ro/jabiilord/e4db314b7520e2, iar in legatura cu debanarea de pe un xat online... ma tem ca nu se poate face nimic. :)

1 răspuns:
| FurniciCoapte a răspuns:

Nu poti scapa de ban cu CCleanersad, poti sa scapi de ban doar daca ai ip dinamichappy. mult noroc cu rezolvarea problemei si cum il foloseti, foarte siplu bifezi ce doresti sa steargahappy:adrese de net, fisiere, url-uri, etc iti apare inainte sa dai start.