| Zipon300 a întrebat:

Imi puteti spune de ce atunci cand nu am laptopul la incarcat mi se inchide.
Scuzati categoria dar nu am stiut ce sa aleg!

Cine imi spune de ce... si cum rezolv, primeste funda!

5 răspunsuri:
| SorinaSuciu a răspuns:

Gasesti undeva din setari de alimetare cum sa rezlvi problema. e posibil sa fie setat sa se inchida cand e la alimentat deci trebuie doar sa selectezi timul dupa care vrei sa se inchida sau daca nu vrei sa se inchida deloc big grin

| Zipon300 explică (pentru SorinaSuciu):

Cum intru in setarile de alimentare?

| SorinaSuciu a răspuns (pentru Zipon300):

Pff... eu am w8 si acolo e extrem de usor. nu prea stiu pentru alt sistem de operare. dar daca ai w8 dai cursorul in dreapta si iti apare banda aceea neagra apoi dai pe setari apoi dai pe ''mofica setari pentru PC" --> Pc si dispozitive-->alimetare si stare de repaus. si de aici selectezi tot ce vrei. daca nu ai w8 incarca sa gasesti un tutorial pe google.
bafta!

| Zipon300 explică (pentru SorinaSuciu):

Din pacate nu am w8 am w7...

| SorinaSuciu a răspuns (pentru Zipon300):

Atunci chiar nu stiu. nu am avut niciodata w7. inainte aveam Xp dar pe calculatori asa ca nu aveam probleme din astea iar acum pe laptop am w8.
succes! stiu cate de naspa sa nu gasesti ceea ce cauti laughing