| Anonymus12321321 a întrebat:

Salut,imi puteti spune pe care din ele?
Allview X4 Soul Infinity Z
Samsung Galaxy J5 2017 (J530F)
Allview X4 Soul Infinity S
Huawei P9 Lite Mini
Allview X4 Soul Infinity L
DAU FUNDA daca spuneti si de ce.

4 răspunsuri:
| DevillaKiss a răspuns:

Mai degraba Samsung pentru ca poate primesti si update la urmatoarele variante de Android. Ti-as fi recomandat Huawei, eu am P10 lite si sunt super fericita cu el...dar decat sa iti iei varianta mini de la lite...mai bine nu iti iei deloc. happy

| Anonim53220 a răspuns:

Un sfat:Nu iti lua Allview sub nicio forma...am avut 2 unul dupa altul si nu m-au ținut 3 ani in totalSamnsung e cel mai bun.Allview e românească firma

| gelu1970 a răspuns:

Nu ai posibilitatea sa iti cumperi un telefon mai bun?
Xiaomi Mi A1 costa cu 80 lei mai mult decat J5 si e mult superior in caracteristici. de restul mentionate mai sus nici nu comentez.

| alexboss2020 a răspuns:

Mergi pe Huawei, dar ti-as recomanda sa mai strangi ceva banuti si sa iti iei un P10 lite