| Robeertconstantin a întrebat:

imi puteti spune si mie cum fac marimea unei poze mai mare in mb?

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Intrebarea ta nu are sens. De ce vrei sa faci o poza sa ocupe mai mult?

| Robeertconstantin explică (pentru Zaygon):

Trebuie sa incarc fotografia pe un site si imi cere sa fie de minim 0.15 mb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci tu vrei sa faci o poza sa ocupe mai mult spatiu?
Pai n-ai cum si n-ar avea logica sa faci asa ceva

| jonelx6 a răspuns:

Fa in photoshop o imagine goala de rezolutia pozei tale, joaca-te cu pensula pe ea, orice, dupa care pui poza ta peste. Simplu.

| Mark2012012 a răspuns:

Pune si largeste poza ta intr-un format mai mare, recomand folosirea programului PhotoShop sau Paint.
Deschizi in paint o poza goala alba cu dimensiuni mai mari, langa, mai deschizi in paint poza pe care vrei sa o faci mai mare, iar apoi dai copy la poza ta si ii dai paste in poza goala alba