| DJSpook1 a întrebat:

Salut, imi puteti spune un product key pentru win 7 care sa mearga?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca au astia la eMag.

| iparvulescu19 a răspuns:

Mai bine descarca windows loader si iti activeaza windowsul for ever

| DJSpook1 explică (pentru Saveluc):

Ce trebuie sa fac la chestia aia cu certified winner?

| DJSpook1 explică (pentru Saveluc):

Si daca intru pe ziyppy share ala nu merge

| ilie98 a răspuns:

Uite descarca si instaleaza-l https://kat.cr/......76072.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza un windows loader si se rezolva problema. Nu bag mana in foc ca are sa-ti mearga dupa ce il pui, dar daca reinstalezi din nou PC-ul si dupa ce l-ai instalat, fara drivere, conexiune la net si alea alea bagi loaderul nu-ti va mai face probleme. Ideea e ca dupa ce il instalezi, prima si prima data pui asta si ii dai un restart, bineinteles fara conexiunea la net. Bafta...