| Bogdan8102 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cand poate vedea o persoana ca am facut screenshot? (Facebook, Instagram, Snapchat)

Răspuns Câştigător
| Alexandraseia77 a răspuns:

Nu poate vedea pe Facebook sau Instagram doar pe snapchat daca faci ss la conversatie.

3 răspunsuri:
| BlueDark a răspuns:

Nu poate vedea, decat daca ii arati tu.

| Ionut58282856 a răspuns:

WTF...frate nu poate vedea =) e o poza cu telefonul, nici SRI-ul nu vede cand faci tu asta

| Ionut58282856 a răspuns:

Daca faci prin metoda clasica de "apasa butoanele si iese aia" nu vede nimeni. Nu are cum. Tu poti sa vezi alte screenshot-uri? Nu