| ValentinGabi a întrebat:

Imi puteți spune va rog de ce nu pot instala messenger de la Facebook?
Am o tabletă si cand dau sa instalez imi dă o eroare..Si spune sa mai încerc din nou si am tot încercat si la fel apare.
Știți cumva ce are?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil, versiunea Android de pe tableta este veche, iar Messenger-ul nou nu-i mai corespunde, iar versiunea veche nu se mai gaseste la adresa cunoscuta (a fost stearsa).
Daca ai deja instalata o versiune veche si functioneaza, atunci lasa-l asa, pana ce mai are "viata".

| croissant a răspuns:

Incearca sa dai un restart la. tableta

| AdrienWH a răspuns:

Salut! Ai putea sa îi dai Factory Reset (resetare la setarile din fabrica), dar asta iti va sterge ce ai acum pe tableta, si va fi exact cum ai cumparat o