| DuhoareRoberto a întrebat:

Imi puteti zice un site sau sa-mi recomandați cumva sa învăț programare în domeniul IT gratis? Găsesc numai cu bani si nu-mi permit!

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Îți recomand python. E relativ ușor de învățat pentru începători și e un limbaj destul de versatil și folositor în multe domenii. Pentru cursuri gratuite încearcă learnpython.org sau freecodecamp.org.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Geeksforgeeks.com
leetcode.com

Pe astea le-am folosit eu cel mai des.

| Osneros a răspuns:

Aproape că se bat creatorii de cursuri gratuite pentru atenția ta, iar tu găsești numai pe bani? Caută mai bine, te asigur că există cu nemiluita.
Căutatul pe google e un skill important.