| ChiarEu2 a întrebat:

Îmi recomandați un mouse cu butoane pe margine mai ieftin, dar bun, până în 50 lei. Un mouse pe care posibil să-l folosiți și l-ați recomanda. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D676BDBBM/
L-am luat Crăciunul trecut la 49 sau 50 de lei, nu mai știu exact. Așteaptă o reducere sau caută pe alt site dacă găsești mai ieftin, văd că este la 85 de lei acum. Vine la pachet cu mousepad, are 2 butoane laterale dar eu nu prea le folosesc, 3600 dpi dar eu nici n-am nevoie de atât. Chiar își face treaba, n-am avut nici o problemă cu el.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Ce rol au butoanele de pe margine?

| Al3x998 a răspuns:

Eu iti recomand:

https://m.emag.ro/mouse-gaming-a-g9-kago-3500-dpi-negru-mghf9/pd/DQC26MBBM/

Il am de 2 ani si merge perfect. Are indicator dpi in 4 culori, 3500dpi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mouse așa ieftin nu îți pot recomanda, dar dacă vrei să bagi mâna mai adânc în buzunar, în funcție de ce fel de "butoane pe margine" te referi, îți aduc în vedere Logitech G203 și Logitech G300s. Ambii mouși îi am și îi folosesc în funcție de ce am nevoie la moment. Raport preț / performanță, calitate și opțiuni chiar bun.