| DaTsIk a întrebat:

Salut,îmi schimb telefonul și nu știu cum să fac cu George, adică cum sa nu mai fie pe telefonul acesta ca să pot să-l configurez pe telefonul cel nou... știe cineva cum?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca te referi la aplicatia de la BCR George Internet Banking ai un cod pe care l-ai primit cand ti-ai facut contul. In caz ca l-ai pierdut sau nu il mai ai contacteaza banca.

| DaTsIk explică (pentru Intruder19):

Dacă dau resetare la telefon și după încerc să-l fac pe cel nou merge sa fac? Sau zice ceva de genul că este înregistrat pe alt telefon? George internet banking

| Intruder19 a răspuns (pentru DaTsIk):

Daca ai codul de la banca poti muta contul pe alt telefon.